6 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Rødding. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
På Jels Vestergade 62 i Jels, 6630 Rødding, finder man en rummelig villa placeret på en imponerende grund på 9416 m². Boligen er på 341 m² og rummer 9 værelser, hvilket giver god plads til en stor familie. Den månedlige ejerudgift for denne ejendom er 2.914 DKK, og villaen er udbudt til en pris på 2.995.000 DKK.
En anden nylig tilføjelse til boligmarkedet i området er villaen på Toftlundgårdvej 4, Langetved, 6630 Rødding. Denne villa har et boligareal på 301 m² fordelt på 7 værelser, og ligger på en grund på 3746 m². Prisen for denne ejendom matcher ligeledes 2.995.000 DKK, men oplysning om den månedlige ejerudgift er ikke tilgængelig på nuværende tidspunkt.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.