Bregnegårdsvej 35 og 1 andre boliger er kommet til salg denne uge i Rødding - se boligerne her.

dato

2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Rødding. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Rødding er to nye boliger netop kommet på markedet. Den første er villaen på Bregnegårdsvej 35, der byder på en samlet boligstørrelse af 140 m² fordelt over 6 værelser. Beliggende på en rummelig grund på 1378 m², er prisen sat til 1.695.000 DKK.

En anden ny boligmulighed i området er villaen på Rammelhøj 11 i Jels. Denne villa tilbyder 143 m² opført på en grund af 914 m². Boligen består af 4 værelser og har en salgspris på 1.595.000 DKK. Begge boliger byder på unikke muligheder for familier i Rødding.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga