2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Rødding. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Rødding er der netop sat to nye boliger til salg, heriblandt villaen på Horsagervej 4 i Langetved. Denne rummelige villa byder på hele 265 kvadratmeter fordelt på 6 værelser og er placeret på en imponerende grund på 11.221 kvadratmeter.
Med en udbudspris på 2.345.000 kr., tilbyder denne ejendom masser af plads både indendørs og udendørs. Villaens størrelse og beliggenheden gør den attraktiv for dem, der ønsker et stort hjem i et roligt område.
En anden nylig tilføjelse til boligmarkedet i Rødding er villaen på Skodborg Vestergade 43. Denne bolig er noget mindre med sine 101 kvadratmeter og rummer 3 værelser, ideel for mindre familier eller par.
Villaen på Skodborg Vestergade er sat til salg for 825.000 kr. og ligger på en grund på 1.108 kvadratmeter. Begge villaer i Rødding tilbyder unikke muligheder for forskellige behov og budgetter.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.